סיכומי שנת 2019 בבלוגים ואתרים עצמאיים

2019

בדומה לתקשורת הממוסדת, גם אתרי חדשות עצמאיים, בלוגים ופודקאסטים מפרסמים בימים אלה סיכומי שנה וסיכומי עשור. גם השנה ערכתי רשימה של סיכומי שנה (ועשור) שנראים לי מעניינים, ואני שמחה לשתף אותם כאן. מבחינתנו כקוראים, זאת הזדמנות לא רק לסיכומים, אלא גם להכיר בלוגים ואתרים חדשים, לרענן את מקורות המידע ורשימות הקריאה שלנו, ולתמוך בכתיבה עצמאית ברשת – בקריאה, תגובות, שיתוף או תמיכה כספית.

מעבר לטעימות שכאן, למעקב במשך השנה אני ממליצה להשתמש במנוי בקורא RSS או עדכונים בדוא”ל. בפייסבוק (וברשתות חברתיות אחרות באינטרנט) דברים מתפספסים, וחבל.

יש לכם המלצות לסיכומים נוספים? אנא שתפו בתגובה עם קישור. אפשר גם סיכומי שנה באנגלית בנושאי טכנולוגיה, שינוי חברתי והמגזר השלישי.

קריאה נעימה ושנה אזרחית טובה!

טכנולוגיה, מדע וחברה

חברה אזרחית ושינוי חברתי

אקטואליה וחדשות

תרבות, אמנות ושאר רוח

שי לשנה החדשה

רעיונות לשנה החדשה

 

שנה טובה ומוצלחת, תיהנו משנות ה-20.

 

Photo by NordWood Themes on Unsplash.

מאת: Ma'ayan

עוסקת ומתעניינת בשימושי אינטרנט לשינוי חברתי: פיתוח קהילות, הנעה לפעולה, יצירה ותרבות ברשת. מעדיפה ירושלים על פני תל אביב, הייקו על פני הייטק, שוקולד מריר על פני שוקולד חלב, עשר דקות מול ורמיר אחד על פני שעה בתערוכה של אימפרסיוניסטים.

4 תגובות בנושא “סיכומי שנת 2019 בבלוגים ואתרים עצמאיים”

  1. איזה כיף תודה רבה.
   הקישור האחרון לא נתח לי מקווה שזו תקלה אצלי.
   חתמת בברכה לשנות ה20.מרענן. שנות ה20 אצלי זה כמובן 1920. השמלות התרבות מלחמה לפני מלחמה אחרי….וואהו זרקת אותי למחשבות פילוסופיות

   1. תודה, שירי. איזה קישור לא נפתח? פליקר? בדקתי עכשיו, אצלי הוא נפתח. אולי היתה תקלה זמנית אצלם. זה לינק לתוצאות חיפוש בפליקר של תמונות שצולמו בשנות ה-20 והן גם עם רשיון Creative Commons כלשהו. נראה לי שזה ילך טוב עם המחשבות הפילוסופיות על שנות ה-20…

מה דעתך? אהבת את הפוסט? זה המקום לשתף, איתי ועם קוראי הבלוג:

%d בלוגרים אהבו את זה: