סיכומי שנת 2020 בבלוגים ואתרים עצמאיים

202

בדומה לתקשורת הממוסדת, גם אתרי חדשות עצמאיים, בלוגים ופודקאסטים מפרסמים בימים אלה סיכומי שנה. גם השנה ערכתי רשימה של סיכומי שנה שנראים לי מעניינים, ואני שמחה לשתף אותה כאן. מבחינתנו כקוראים, זאת הזדמנות לא רק לסיכומים, אלא גם להכיר בלוגים ואתרים חדשים, לרענן את מקורות המידע ורשימות הקריאה שלנו, ולתמוך בכתיבה עצמאית ברשת – בקריאה, תגובות, שיתוף או תמיכה כספית.

מעבר לטעימות שכאן, למעקב במשך השנה אני ממליצה להשתמש במנוי בקורא RSS או עדכונים בדוא”ל. בפייסבוק (וברשתות חברתיות אחרות באינטרנט) דברים מתפספסים, וחבל.

יש לכם המלצות לסיכומים נוספים? אנא שתפו בתגובה עם קישור. אפשר גם סיכומי שנה באנגלית בנושאי טכנולוגיה, שינוי חברתי והמגזר השלישי.

קריאה נעימה ושנה אזרחית טובה!

טכנולוגיה, מדע וחברה

חברה אזרחית ושינוי חברתי

אקטואליה וחדשות

תרבות, אמנות ושאר רוח

שי לשנה החדשה

רעיונות לשנה החדשה

ועוד רעיונות מהשנה שעברה:

 

בתמונה: 202, פי 0.1 2020. Photo by Pascal Meier on Unsplash.

מאת: Ma'ayan

עוסקת ומתעניינת בשימושי אינטרנט לשינוי חברתי: פיתוח קהילות, הנעה לפעולה, יצירה ותרבות ברשת. מעדיפה ירושלים על פני תל אביב, הייקו על פני הייטק, שוקולד מריר על פני שוקולד חלב, עשר דקות מול ורמיר אחד על פני שעה בתערוכה של אימפרסיוניסטים.

4 תגובות בנושא “סיכומי שנת 2020 בבלוגים ואתרים עצמאיים”

  1. תודה מעין…עושה חשק לעזוב הכל ולקרוא..נראה לי שעד סוף 2021 גם אספיק..

    1. תודה, מיכל. גם אצלי זאת רשימה שאני חוזרת אליה כמה פעמים, לאורך זמן. רוב הכתבות רלוונטיות ומעניינות גם אחרי כמה שבועות וחודשים.

מה דעתך? אהבת את הפוסט? זה המקום לשתף, איתי ועם קוראי הבלוג:

%d