אודות

שלום, נעים להכיר.

מעין אלכסנדר. צילום: תמרי גת
מעין אלכסנדר. צילום: תמרי גת

אני מעין אלכסנדר, מומחית בפיתוח טכנולוגי ארגוני: אפיון אתרי אינטרנט ושירותים דיגיטליים, ניהול מוצרים ופרויקטים, יעוץ והרצאות.

החל מיולי 2022, אני עובדת בתפקיד מנהלת מוצר במערך הדיגיטל הלאומי. בעבר ניהלתי אתרי אינטרנט ופעילות דיגיטלית במגזר השלישי והציבורי, פיתחתי והעברתי הדרכות בתחום. בין השאר, כמנהלת פרויקטים באוניברסיטה העברית בירושלים וכמנהלת פעילויות אינטרנט בשתיל – הקרן החדשה לישראל. בנוסף, אני עמיתת הוראה בבית הספר לעבודה סוציאלית ורווחה חברתית באוניברסיטה העברית, ומלמדת את הקורס “כלי דיגיטל וטכנולוגיה למנהלי ארגונים חברתיים” בתכנית שוורץ לתואר שני בניהול מלכ”רים וארגונים קהילתיים.

אני בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני מחקרי במדיניות ציבורית, לצד קורסים והכשרות נוספים. ביניהם, לימודי תעודה ביעוץ וניתוח ארגוני, לימודי תעודה בניהול פרויקטים, וקורס מידול והדפסה בתלת מימד.

במשך השנים, כשכירה וכעצמאית, עבדתי עם עשרות ארגונים וקהילות במגוון תחומי פעילות, היקפי פעילות, ובכל רחבי הארץ, הנחיתי וליוויתי תהליכי עבודה להקמת אתרי אינטרנט חדשים, פעילות ברשתות חברתיות, הקמת קהילות מקוונות, ועוד. ברוב המקרים, הפעילות המקוונת היא לא מרכז העבודה ולא עיקר המהות שלה. אבל ראיתי לא פעם (וזה משמח ומפתיע בכל פעם מחדש) איך אתר אינטרנט, קבוצה בפייסבוק או ווטסאפ ולפעמים “רק” סרטון או תמונה, יכולים למנף את הפעילות ולעזור לממש את מטרות הארגון.

פרטים על אפשרויות יצירת קשר איתי, אפשר למצוא כאן.

תגובה אחת בנושא “אודות”

סגור לתגובות.