אודות

מעין אלכסנדר Ma'ayan Alexander

שלום, נעים להכיר.

אני מעין אלכסנדר, מנהלת פרויקטים, יועצת, מרצה ובלוגרית בנושאי פעילות דיגיטלית בארגונים וקהילות. מזה כעשור אני עובדת עם ובמגזר השלישי ובמוסדות להשכלה גבוהה כמנהלת אתרי אינטרנט, מרצה ויועצת.

"כח העל" שלי הוא היכולת לתרגם "אירגונימית" ל"מחשבימית" ולהיפך: להוביל ארגונים למצות את הפוטנציאל שלהם בפעילות ותקשורת ברשת, בפיתוח כלים ושירותים מקוונים, ובעבודה אפקטיבית עם חברות טכנולוגיה ומתכנתים. בין השאר, הייתי מנהלת פעילויות אינטרנט בשתיל – שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי בישראל, ניהלתי פרויקט הטמעת מערכת ניהול תוכן באוניברסיטה העברית, ואני כותבת ומפרסמת את הבלוג "אינטרנט, טכנולוגיה ושינוי חברתי".

אני פעילה בקבוצות וקהילות שעוסקות בטכנולוגיה וחברתי, ביניהן ויקיפדיה העברית, הסדנא לידע ציבורי, וקהילות הקוד הפתוח של דרופל ו-וורדפרס. אני חיה בירושלים ופעילה גם בקבוצות והתארגנויות מקומיות בעיר.

במסגרת העבודה שלי, כשכירה וכעצמאית, עבדתי עם עשרות ארגונים וקהילות במגוון תחומי פעילות, היקפי פעילות, ובכל רחבי הארץ, הנחיתי וליוויתי את העבודה שלהם בהקמת אתרי אינטרנט חדשים, פעילות ברשתות חברתיות, הקמת קהילות מקוונות, ועוד. ברוב המקרים, הפעילות המקוונת היא לא מרכז העבודה ולא עיקר המהות שלה. אבל ראיתי לא פעם (וזה משמח ומפתיע בכל פעם מחדש) איך אתר אינטרנט, קבוצה בפייסבוק או ווטסאפ ולפעמים "רק" סרטון או תמונה, יכולים למנף את הפעילות ולעזור לממש את מטרות הארגון. אשמח לעבוד גם אתכם; כיועצת, מדריכה או מנהלת פרויקט, בדרך לפעילות דיגיטלית אפקטיבית ומשפיעה, ובפיתוח רעיונות ופרויקטים חדשים.

ההשכלה הפורמלית שלי משלבת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני מחקרי במדיניות ציבורית, לצד קורסים והכשרות נוספים לאורך השנים. ביניהם, קורס ניתוח רשתות חברתיות של אוני' מישיגן באתר קורסרה, וקורס מידול והדפסה בתלת מימד ב- JerusaLAB.

צרו קשר

אני שמחה לשוחח ולשמוע על יוזמות חדשות וחידושים חברתיים טכנולוגיים, אפשרויות עבודה (פרויקטים חדשים, השתתפות בכנסים והרצאות), או על נושאים שמעניינים אתכם והייתם רוצים לקרוא עליהם בבלוג. פרטים על אפשרויות יצירת קשר עמי, אפשר למצוא כאן.

תגובה אחת בנושא “אודות”

סגור לתגובות.

Exit mobile version
%%footer%%