הרצאות וסדנאות

מציגה את הלוח אודות פרידריך אדלר, סבא רבא שלי, בהרצאה בכנס EVA / Minerva. צילום: אפרת הברמן

הרצאות וסדנאות הן הזדמנות לשתף מהידע והניסיון שלי, להיפגש ולשוחח פנים אל פנים, ללמוד, ולהרחיב את השיחה והדיון בנושאים בהם אני עוסקת.

אני מרצה ומנחה סדנאות בעברית ובאנגלית, ויודעת להתאים את הנושא המדובר לקהל המשתתפים, למשך הזמן ולמסגרת ההרצאה. זה כולל התאמת רמת פירוט טכנולוגית ובחירת דוגמאות שרלוונטיות לתחומי העניין של הקהל והארגון המזמין. הרצאות יכולות להיות יותר מעשיות ועם תכנית לפעילות ועבודה עצמאית או בקבוצות (סדנה), או הרצאות כלליות יותר להשראה וחשיפה לתחומי ידע, שירותים דיגיטליים, ודוגמאות מעוררות השראה.

בין השאר, הרציתי בכנסים ובאירועים: כנס המידע השנתי של טלדן, כנס איגוד הארכיונאים, כנס דרופל ישראל, כנס שתיל שינוי מקוון (שהייתי חברה גם בצוות ההפקה שלו) וקורס אינטרנט לשינוי חברתי בשתיל (אותו גם ריכזתי במשך שלוש שנים).

עוד ערכתי הרצאות מותאמות במסגרות שונות, ביניהן: ג'וינט ישראל, הספרייה הלאומית, ביה"ס המרכזי לעבודה סוציאלית, המחלקה לתקשורת ועיתונאות באוניברסיטה העברית, ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב, שדולת הנשים בישראל, אקס ליבריס ישראל.

רוצים להזמין אותי להרצאה? להתייעץ לגבי תכנית לאירוע שאתם מתכננים? כתבו לי על מה אתם עובדים, ואשמח לבדוק אפשרות לעבוד יחד.

נושאי הרצאות וסדנאות בנושאי אינטרנט, קהילה ושינוי חברתי:

  • אינטרנט להתארגנות ושינוי חברתי
  • סטוריטלינג בכלי מדיה חברתית
  • רשתות חברתיות, באינטרנט ובעולם ה"אמיתי"
  • עקרונות, תשתיות והתפתחות רשת האינטרנט: מאיפה, איך ולאן
  • סדנת אפיון אתרי אינטרנט לעובדי ארגונים חברתיים. הסדנה פותחה בשיתוף עם שירה איתן, מארגנת קהילתית ועובדת סוציאלית קהילתית בשתיל.
  • סדנת פעילות ברשתות חברתיות: בין האישי למקצועי

קישורים ודוגמאות:

הספרייה כמרחב חברתי וקהילתי במאה ה-21, יוני 2017, הספרייה הלאומית (חלק 1)

הספרייה כמרחב חברתי וקהילתי במאה ה-21, יוני 2017, הספרייה הלאומית (חלק 2)

 

למידע נוסף על הרצאות עבר, מצגות, סיכומים וחומרים נלווים  – צרו עימי קשר, ואשמח לתת פרטים נוספים.

Exit mobile version
%%footer%%